Ivana Šuplatová, Bratislava, Slovensko

"Ahoj Izabela, dakujem ti velmi pekne za nausnice, su uplne famozne! Velmi velmi sa im tesim :)"

Markéta Neyrinck Novotná, Česko

"Díky za krásný šperk, vytvořený z lastury. Nosím ho velmi ráda, protože je proměnlivý a nikdy nenudí. Odstíny barev moře se prolínají, z jedné strany je hladký jako ryba a z druhé drsný jako skála."

Maria Campos Canovas, Murcia, España

"Simplemente.....el poder de la naturaleza modelado por una gran artista!"

Catherine Wauthier, Sint-Denijs Westrem, Belgique

"Je viens de regarder votre album. Bravo, bravo ! Les modèles sont magnifiques. Bonne chance pour la suite!"

Nancy Birnbaum, New York, Unites States

"BEAUTIFUL.......and FANTASTIC - you are sooooo impressive how you've made this all happen - very inspiring xxxxx"

Andrea Šagátová, Bratislava, Slovensko

"Som rada že som Tvoje šperky mohla vidieť na živo, je to krajšie ako na webovej stránke. Robíš to s citom a eleganciou. Som rada že sa Ti darí."

Zuzana Barboričová, Svit, Slovensko

"..... I-krát vo svojom živote som bola na výstave šperkov, ktorá bola práve Tvoja, ......ktorá má však emocionálne veľmi zasiahla hneď pri vstupe na ňu. Najmä keď som videla na vlastné oči nádheru kt. vlastnoručne tvoríš - nádherné kvety, lupene kvetov s nádychom pre nás ďalekej exotiky, nepredstaviteľnú zmes morských kreácii z hĺbky morí pre mnohých nevídanú, pestrofarebných korálok, kryštálikov, kovov s rôznymi odleskami ......... pospájaných do prekrásneho šperku, ktorý sa tvoril v Tvojej mysli a Tvojimi rukami.........všetko o čom sa veľmi ťažko píše, ale čosi sa nezabudnuteľne zapíše v duši každej ženy..... Izabela, prajem Ti úprimne zo srdca veľa, veľa, veľa prekrásnych nových nápadov, tvorivých myšlienok, ďalej vymýšľaj, vytváraj tie krásne šperky, z ktorých vyžaruje obrovská až magická energia a sila.... "

Katarína Dujavová, Poprad, Slovensko

"Bola som na vystave Tvojich sperkov. Su nadherne... Kazdy by sa hodil k niecomu inemu. Ale vsetky mat nemozem. A tak vyber je tazky... Mam skvele priatelky. Tvoje sperky nie su ako navlecene koralky, tak sme to spolu ohodnotili. Kazdy Tvoj sperk je iny, uplne originalny, ma svoju dusu. Ktorykolvek si vyberies, vzdy ta bude tesit. A tak som si vybrala. Nie jeden, ale naozaj niekolko."

Marie-Paule Muller, Ponchartrain, France

"Merveilleuse collection de bijoux uniques conçus à partir de matériaux naturels avec beaucoup de sens artistique. Présentation magnifique."

Monika Böhmerová , Bratislava, Slovensko

"Izabeline šperky poznám už niekoľko rokov. Mala som to šťastie a privilégium byť už pri jej kreatívnych začiatkoch. Šperky z toho obdobia majú svoje stále miesto v mojej šperkovnici. Jej nové kolekcie sú omnoho prepracovanejšie a určite aj exotickejšie, konštantou tam stále ostáva silný akcent na originalitu, luxus a zároveň nevšednosť. Mojim obľúbeným šperkom z Izabelinej aktuálnej tvorby je set s polodrahokamami a medenými listami. Milujem pocit jedinečnosti, keď sa prechádzam letnými ulicami s týmto šperkom. Je veľmi ženský a nápadný, ale zároveň je to aj šperk, ktorý nepotrebuje divadelné kulisy, aby mohol byť predvedený v celej svojej kráse. Nemenej dôležitý je pre mňa aj pocit, že šperk bol robený mne priamo „na mieru“, či už v detaile, že každá náušnica je úplne iná, alebo v štruktúre použitých kameňov. Na základe mojej osobnej skúsenosti som presvedčená, že si tieto nádherné šperky nájdu veľa ďalších spokojných majiteliek, ktoré dokážu oceniť ich krásu."

Veronika Tobolová , Melbourne, Australia

"Som ocarena tvojou tvorbou a navrhmi. Je fantazia pozerat sa na tvoje vytvory, kazdy dokonaly original. Paci sa mi ze tvoris viac smerov a rozne farby aby si ulahodila roznym typom zakaznicok. Prajem Ti aby si mala stale vela napadov a bola kreativna, hlavne vela spokojnych zakaznicok, ktore nebudu lutovat ked si kupia tvoj sperk."

Henny Van Vliet, IJsselstein, The Netherlands

"What I like about Jewelyourlife is the original design and the usage of materials that Isabella has found on her traveling around the world. Because of that this is not just another jewelry designer, but it is different and I believe that's what women are looking for. I am sure that the design, the quality and the personal approach will find many women wearing Jewel Your Life."

Jana Procházková, Praha, Česká Republika

"Pokládám tvorbu Izabely za výjimečnou, a to ve více ohledech: * Unikátní design: Šperky jsou nápadité, často neobvyklé tvary a kombinace, jasně rozeznatelné od kolekcí jiných návrhářů. Jejich nositelky se vždy budou vyjímat a budou originální. * Precizní řemeslné provedení: Tvorba je do detailu propracovaná a kvalitně provedená. * Filozofie tvorby: Nejen mě oslovuje idea, která ze celou tvorbou stojí. Pocit, že člověk nosí nádherné produkty samotné přírody čistě a citlivě přetvořené ve šperky někým, kdo pro to má cit a talent, je úžasný! Výrobky Izabely mají „duši“. * Jasný původ, cena: V neposlední řadě je výjimečná její dokonalost v popisu materiálů. Vlastník šperku vždy jasně vidí, kolik materiálu a jakého původu jeho šperk obsahuje. To souvisí i s korektním naceněním."

Mary Lou Banks, Calgary, Canada

"I have watched Izabela’s jewelry designs transform over the past several years. Her creativity, using the highest quality gemstones, crystals and precious metals, cease to amaze me. I would wear any of her pieces with pride."

Ludmila Piptová, Bratislava, Slovensko

"Šperky Isabelly Štefunkovej ma oslovili svojou originalitou a precíznou prácou. Ponúka ženám jedinečnú krásu darov prírody vsadenú do netradičných šperkov, ktoré v harmónii materiálov lahodia očiam."

Ineke & Atze Van Wieren, Buitenpost, The Netherlands

"Isabella's jewelry is of a very fine taste. Artistic design and a joy to wear. Each one a thing of beauty, and as joy know, a thing of beauty is a joy for ever."

Vlada Platonova, Moscow, Russia

"I believe that all works of the company "Jewel your life" are reflection of the depth of feeling of master and creature Izabel Stefunkova, all work are very sensual and romantic. I consider them as art objects. They are full of femininity and they are created to emphasize womans beauty and desire for the beauty of its owner."

Branko Perisic, Wien, Österreich

"Ich finde Izabelas Schmuck nicht nur Einzigartig wie jedes Stück das Sie kreiert, sondern Besonders und meiner Frau hat es sehr gefreut weil er sich geschmeidig anpasst."

Deborah Scott, Toronto, Canada

"Your designs are remarkable and unique. I am stunned by your creativity and how you can express yourself using different materials."